Biżuteria srebrna · Porady biżuteryjne

Srebrna biżuteria cały czas w modzie.

bransoletka srebrna z cyrkoniamiSrebro to metal szlachetny znany już od starożytności. Obecnie używany jest w przemyśle jubilerskim do produkcji różnego rodzaju wyszukanej biżuterii o niezwykłych kształtach mających postać korali, cyrkonii lub kamieni. Biżuteria z tego materiału ma charakter elitarny oraz luksusowy. W związku z tym jest ona cały czas modna. Bransoletki srebrne są jednym z rodzajów ozdoby służącej kobietom. Są one bardzo popularne i dostępne w wielu tradycyjnych wzorach. Dzięki temu nawet najbardziej wymagająca kobieta ma możliwość zakupu dowolnie wybranej bransoletki dla siebie. Bransoletki mają to do siebie, że pasują do codziennego ubioru oraz kreacji wieczorowej. Po prostu są bardzo uniwersalne, ponieważ łączą elegancję ze stylem codziennym. Nowości w świecie biżuterii srebrnej obejmują korale szlachetne. Należą one do biżuterii ekskluzywnej, trudno dostępnej, trudnej w obróbce oraz bardzo drogiej. Nowe trendy pozwalają z łączyć srebrne bransoletki z koralami i markazytami w odcieniu połyskującego srebra.

Efekt te podkreśla głębie koloru srebrnego oraz elegancję przyciągając przy tym nawet spojrzenie mężczyzny, nie mówiąc już o kobietach. W tej materii można spotkać również klasyczną srebrną biżuterię, czyli kolczyki i brożki z kolorowymi kamieniami naturalnymi, wisiorki oraz perły. Powszechność tego kolorów objawia się tym, że można go łączyć z wieloma innymi kamieniami, czyli szafirem, szmaragdami oraz rubinem. Oprócz tego u jubilera można spotkać biżuterię z kamieniami półszlachetnymi. Pozwala to tworzenie różnego rodzaju form i kształtów dla eleganckich kobiet. Stosowany tego typu zamysł pozwala łączy bransoletkę z kolczykami, naszyjnik z pierścionkiem bądź nawet broszkę z niewielkimi kolczykami. Jednak jest jedna zasada.

Otóż tego typu dodatki w tym zestawieniu muszą pochodzić z tego samego sklepu, ponieważ sprzedawczyni będzie w stanie dobrać odpowiednią linię do danego produktu zakupionego już wcześniej. Dodatkowo każdy element biżuterii musi ze sobą współgrać z całością.

4 komentarze do “Srebrna biżuteria cały czas w modzie.

  1. Srebro wcale nie jest takie drogie – sztuczna biżuteria szybko się niszczy i jest słabo wykonana. Ja uwielbia srebro.

  2. Jeszcze 2-3 lata temu większośc mojej biżuterii to było złoto. Teraz to się zmieniło na korzyść srebra is tale powiększam kolekcję.

  3. Zgadzam się całkowicie… srebro to wiecznie modny dodatek. W swojej kolekcji mam wiele kolczyków właśnie ze srebra – niektóre mają już wiele lat i nadal są modne i wyglądaja super.

Dodaj komentarz.